O nas

Styczeń 14, 2017

Witamy na stronie pasjonatów natury i zdrowego odżywiania!

Jesteśmy parą mocno zainteresowanych ludzi, a nawet pasjonatów zdrowego trybu życia. Tematy dotyczące zdrowego odżywiania, prania bez proszku, sprzątania bez sztucznych detergentów i naturalnych metod wspomagania organizmu w chorobach, to w dzisiejszych czasach …niekończąca się opowieść. I pamiętajmy ORGANIZM LECZY SIĘ SAM, a my możemy mu pomóc dostarczyć to, czego potrzebuje by się uzdrowić.

Bloga prowadzimy z czystej pasji od kilku lat. Nie zarabiamy na reklamach. Wpisy nie są sponsorowane. Dzielimy się swoimi radami czerpanymi z przeczytanych książek, artykułów i własnych doświadczeń. Większość przekazywanych informacji przetestowaliśmy na sobie i rodzinie. Artykuły na naszym blogu mają charakter informacyjny i edukacyjny. Każdy organizm jest inny, każdy inaczej się odżywia, prowadzi inny tryb życia. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, w jaki sposób informacje zawarte w opracowaniach zostaną odebrane lub wykorzystane.

Kolejną naszą pasją było otwarcie sklepu z produktami, w które warto zainwestować. Niejednokrotnie poszukiwaliśmy dla siebie, czy dla rodziny, suplementów z dobrym składem (witaminy/ekstraktu/substancji czynnej w tabletce) i bez zbędnych dodatków, tracąc przy tym sporo czasu. No i trzeba się było wiele nauczyć. Niejednokrotnie zamawialiśmy kilka różnych przesyłek, bo nie odpowiadał nam skład niektórych produktów oferowanych w jednym sklepie. Tak więc kolejną witaminkę, czy produkt alternatywny, zamawialiśmy gdzie indziej.

Sprawdzaj produkt jaki jest oferowany w sprzedaży –  czytaj i analizuj skład.

My postanowiliśmy podzielić się swoją wiedzą na blogu, a w sklepie oferujemy sprawdzone, polecane przez innych i godne polecenia produkty. Nie tylko suplementy. Posiadamy też pasty do zębów bez fluoru, naturalne mydełka, ekologiczne herbatki i kawy, srebro koloidalne, produkty polecane przez dr. Czerniaka i zalecane przez dr. Jaśkowskiego, oraz wiele innych. W każdą przesyłkę wkładamy kawałek serca i dużo pozytywnej energii. Dzielimy się naszą pasją, staramy się mieć jak najlepsze ceny. Zapewne wraz z rozwojem firmy produktów będzie przybywać. Serdecznie zapraszamy na zakupy. Dotychczasowym czytelnikom i klientom dziękujemy za to, że jesteście z nami. Dla czytelników bloga 5% rabatu. Przy zamówieniach należy wpisać kod promocyjny azymut.

 

Iwona Wojtek
Z wykształcenia fizjoterapeuta, instruktor odnowy biologicznej, instruktor praktycznej nauki zawodu. Podpora Wojtka w zdrowym żywieniu
i nie tylko 🙂 Pasjonatka ziół, natury i zdrowego stylu życia.
Od lutego 2015 roku interesuję się zdrowym trybem życia, z wykształcenia finansista. Zainteresowania elektronika i prowadzenie sklepu internetowego dla naszych klientów.

 .

.

.

.

.

.

.

 

Brak komentarzy