O nas

Styczeń 14, 2017

Witamy na stronie pasjonatów natury i zdrowego odżywiania!

Jesteśmy parą pozytywnie zakręconych ludzi na punkcie zdrowego trybu życia. Tematy dotyczące zdrowego odżywiania, prania bez proszku, sprzątania bez sztucznych detergentów i naturalnych metod wspomagania organizmu w chorobach, to w dzisiejszych czasach …niekończąca się opowieść. I pamiętajmy ORGANIZM LECZY SIĘ SAM, a my możemy mu pomóc dostarczyć to, czego potrzebuje by się uzdrowić.

Dzielimy się swoimi radami czerpanymi z przeczytanych książek, artykułów i własnych doświadczeń. Większość przekazywanych informacji przetestowaliśmy na sobie i rodzinie. Artykuły na naszym blogu mają charakter informacyjny i edukacyjny. Każdy organizm jest inny, każdy inaczej się odżywia, prowadzi inny tryb życia. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, w jaki sposób informacje zawarte w opracowaniach zostaną odebrane lub wykorzystane.

 

Iwona Wojtek
Z wykształcenia fizjoterapeuta, instruktor odnowy biologicznej. Podpora Wojtka w zdrowym żywieniu i nie tylko 🙂 Pasjonatka ziół, natury i zdrowego stylu życia. Od lutego 2016 roku interesuję się zdrowym trybem życia, z wykształcenia finansista. Zainteresowania elektronika.

 .

.

.

.

.

.

.

 

Brak komentarzy