Bielsze zęby, zdrowe dziąsła, a nawet więcej korzyści po wyrzuceniu pasty do zębów z fluorem.

Marzec 18, 2017

Jeszcze nikt nie prowadził badań naukowych dotyczących długotrwałego stosowania fluoru. Dlaczego? Być może po to, że po takich badaniach trzeba by było fluor wycofać z past do zębów. A może badania były, tylko nigdy się o nich nie dowiemy?…

Tak jak o zdrowotnych skutkach uzupełniania niedoborów witaminy C, D, czy magnezu.

O epidemii chorób z powodu braku witamin i minerałów też się nie dowiemy z mediów. O tym się nie mówi głośno, o tym ……. się nie uczy lekarzy.

Głośno się mówi, że można przedawkować witaminy. A dlaczego?…. By wystraszyć ludzi! Bo czy ktoś spotkał się z osobą, która przedawkowała witaminy?…..

Byli tacy, którzy witaminę D pomylili z cukrem i używali łyżeczkami do słodzenia kawy i herbaty. No i przedawkowali, ale któż z nas używa witamin zamiast cukru?

Wracając do fluoru. Od lat wielu naukowcy próbują zainteresować władze szkodliwością fluoru. I dlaczego nikt nie jest zainteresowany? Dlatego, że nasze ciało i nękające nas choroby są inwestycją dla firm farmaceutycznych. Choroby są utrzymywane po to, by zyski ze sprzedawanych lekarstw nie spadały, a rosły. I znowu mnie poniosło J

A co z tym, fluorem?

Propaganda mówi, że fluorek jest niezbędny w zapobieganiu próchnicy zębów, zwłaszcza u dzieci, oraz że jest on bezpieczny i skuteczny. Większość z nas to przekonało. Twierdzi się, że gdyby był niebezpieczny, to nie dodawano by go systematycznie do wody pitnej, czy past do zębów, tym bardziej dla dzieci, nie byłoby w szkołach fluoryzacji.

A jak jest prawda?

W numerze z października 1944 r Pisma Amerykańskiego Związku Dentystów stwierdza się:
„Fluorek sodu jest wysoce trującą substancją i jeśli jego stosowanie w bezpiecznej koncentracji i pod ścisłym nadzorem kompetentnego personelu może być pozytywne terapeutycznie, w innych warunkach może być on zdecydowanie szkodliwy… Dobrze wiemy, że używanie wody pitnej zawierającej zaledwie 1.2 – 1.3 fluorku może powodować takie zaburzenia rozwojowe kości, jak ich stwardnienie, spondyloza i marmurowatość, jak również wole i nie możemy ryzykować wywoływania tak poważnych systemowych schorzeń poprzez budzące dziś wątpliwości postępowanie mające zapobiegać zniekształcaniu zębów u dzieci…”
. 

“Silne trucizny dla wszystkich żywych tkanek, jako że powodują strącanie wapnia. Wywołują spadek ciśnienia krwi, zaburzenia oddychania oraz ogólny paraliż. Długotrwała konsumpcja dawek mniejszych niż śmiertelne permanentnie hamuje wzrost…używanie środków do czyszczenia zębów oraz leków wewnętrznych zawierających fluorek nie jest uzasadnione.” W 1950 rU.S. Dispensatory (książka – komentarz do farmakopei), 24. wydanie, na str. 1456 tak określiła fluorki.

W 1961 r. Sąd Najwyższy w Szwecji uznał fluorkowanie za sprzeczne z prawem. Więcej informacji na stronie: http://www.oswiecenie.com/fluor.htm

Fluor został zastosowany przez Hitlera w obozach koncentracyjnych. Po to, aby ogłupić swoich jeńców wojennych, sprawić, aby nie mieli siły stawić się oporu i podporządkowali się jego rozkazom. Fluor powoduje nieodwracalne szkody w mózgu. Co więcej fluor w wodzie stosowanych w hitlerowskich obozach miał jeszcze jeden cel – uczynić ludzi bezpłodnymi! Nie musimy się obawiać, że mamy niedostateczną ilość fluorku w organizmie, ponieważ jedna z najbardziej rozpowszechnionych substancji zanieczyszczających środowisko, znajduje się w naturalnych zbiornikach wodnych, a także w glebie i powietrzu. Tak więc możliwość tego, że człowiek nie konsumuje fluorku, równa się zeru.

Zbyt wiele fluoru powoduje:

 • spadek ilorazu inteligencji
 • sprawia, że częściej łapiemy depresje
 • jesteśmy drażliwi, niespokojni i nerwowi
 • mniejsza odporność organizmu
 • alergie
 • wypłukiwanie wapnia
 • większa szansa na zachorowanie na raka kości

Więcej o fluorze znajdziesz na stronach: http://e-anetabloguje.blog.pl/2016/02/12/hitler-uzywal-fluoru-w-obozach-zaglady-my-myjemy-nim-zeby/, oraz https://jarek-kefir.org/2013/07/22/dowody-na-szkodliwosc-fluoru/

 

A więc jak myć zęby nie narażając się na utratę zdrowia?

– kupując pastę do zębów bez fluoru,

– można samodzielnie wykonać pastę do zębów:

 • 2 łyżki oleju kokosowego nierafinowanego,
 • 4-5 łyżek sody kuchennej,
 • 1/4 łyżeczki stewii w proszku,
 • kilka kropel olejku miętowego,

– można myć zęby w sodzie oczyszczonej (nabrać na łyżeczkę sody oczyszczonej dodać wody utlenionej i taką mieszanką myć zęby). Lekarz medycyny, pan doktor Jerzy Jaśkowski twierdzi, że soda oczyszczona znakomicie usuwa kamień, likwiduje na długo zapach, ogranicza próchnicę. https://martabrzoza.pl/porady-zdrowotne/czy-soda-oczyszczona-niszczy-szkliwo-na-zebach/ taką mieszankę warto stosować chociaż raz w tygodniu

-kolejny przepis na pastę do zębów:

 • olej kokosowy (1/4 szklanki)
 • soda oczyszczona (2 łyżki )
 • ksylitol (4-5 łyżek)
 • naturalny olejek miętowy lub goździkowy (ok. 1 łyżeczka)

Wymieszać sodę oczyszczoną i ksylitol z olejem kokosowym do uzyskania jednolitej konsystencji. Dodać odrobinę olejku miętowego dla odświeżającego smaku.

– płukanie/ssanie oleju kokosowego na czczo znakomicie wybiela zęby, a ponadto oczyszcza organizm z toksyn. W Ajurwedzie do płukania wykorzystuje się nierafinowany olej sezamowy lub kokosowy, gdyż mają one działanie oczyszczające, rozgrzewające, nawilżające i przeciwzapalne. Niektórym osobom samo ssanie oleju pomaga wyleczyć nawet zapalenie zatok. Płukanie ust najlepiej wykonać zaraz po przebudzeniu przez około 10-15 minut, lub 3 razy po 5 minut. Jak to zrobić? Łyżeczkę lub łyżkę oleju umieścić w ustach i energicznie przelewać olej między zębami przód/tył  tak, aby przy wytworzeniu podciśnienia olej dostał się we wszystkie zakamarki jamy ustnej. Takie płukanie można wykonywać nawet do pół roku. Po płukaniu olej należy wypluć i dobrze oczyścić zęby, język. Genialna metoda! Sprawdziłam i działa! Świetny artykuł o leczniczym działaniu ssania oleju znajdziesz tutaj: http://agnieszkamaciag.pl/totalna-detoksykacja-ssanie-oleju/

 

I fragment artykułu, który polecam:

Boraks, podobnie jak równie zagrożony płyn Lugola, może być też używany do usuwania z organizmu nagromadzonego w nim fluoru i metali ciężkich. 15 Fluor nie tylko powoduje pogorszenie stanu kości, ale prowadzi także do zwapnienia gruczołu szyszynki i do niedoczynności tarczycy. Boraks reaguje z jonami fluoru, tworząc fluorki boru, które są następnie wydalane z moczem. W ramach chińskich badań, w ramach których leczono 31 pacjentów ze szkieletową fluorozą, stosowano od 300 do 1100 mg boraksu dziennie przez trzy miesiące. Leczenie było bardzo skuteczne.
Współpracowniczka forum One Earth Clinic (Klinika Jednej Ziemi) od ponad 10 lat cierpiała z powodu fluoru na fibromialgię/trądzik różowaty, chroniczne zmęczenie i chorobę zwyrodnieniową stawu żuchwowego (zespół Costena). Kiedy zastosowała 1/8 łyżeczki boraksu, w ciągu dwóch tygodni jej twarz oczyściła się, zaczerwienienie zblakło, temperatura ciał znormalizowała się, poziom energii wzrósł i stopniowo straciła zbędne kilogramy.
W kolejnym poście czytamy: „Siedem lat temu rak tarczycy, w następnym roku zmęczenie nadnerczy, potem wczesna menopauza, po roku wypadanie macicy po histerektomii, w kolejnym roku fibromialgia i neuropatia. We wczesnym dzieciństwie piłam fluoryzowaną wodę i zażywałam fluor w tabletkach. Jesienią 2008 roku spodziewałam się całkowitego inwalidztwa. Ledwo mogłam chodzić i nie mogłam spać z powodu bólu. Wymiotowałam codziennie od bólu w plecach… Po przeczytaniu o fluorze zrozumiałam, skąd biorą się wszystkie moje problemy… Rozpoczęłam odtruwanie boraksem w rozcieńczeniu 1/8 łyżeczki na litr wody i w ciągu trzech dni moje objawy ustąpiły”.”

Co to jest boraks?  

Boraks  to naturalnie występujący minerał, który zawiera około 10% boru.

Jednym ze sposobów sposobów suplementacji boraksu jest rozpuszczenie 1  łyżeczki od herbaty w 1 litrowym słoiku (lub szklanej butelce) przegotowanej wody.  Jedna łyżeczka powstałego roztworu da nam około 20-30 mg boraksu, to jest około 2-3 mg boru pierwiastkowego. Zwykle ludzie przyjmują od 1-3 łyżeczek roztworu dziennie, co daje 2-9 mg boru na dzień.

Więcej informacji o tym, jak borkas poprawia pracę tarczycy znajdziesz na stronie: http://zdrowietarczycy.pl/2015/02/09/boraks-suplement-poprawiajacy-prace-tarczycy/

 

Źródła:

https://www.monitor-polski.pl/boraksowa-konspiracja/
http://www.oswiecenie.com/fluor.htm
http://e-anetabloguje.blog.pl/2016/02/12/hitler-uzywal-fluoru-w-obozach-zaglady-my-myjemy-nim-zeby/
https://jarek-kefir.org/2013/12/14/fluor-to-trucizna-ktora-niszczy-twoj-mozg/
https://martabrzoza.pl/porady-zdrowotne/czy-soda-oczyszczona-niszczy-szkliwo-na-zebach/
http://agnieszkamaciag.pl/totalna-detoksykacja-ssanie-oleju/
http://zdrowietarczycy.pl/2015/02/09/boraks-suplement-poprawiajacy-prace-tarczycy/
https://www.youtube.com/watch?v=gnijTR4ZAN4  od 19-tej minuty
J. Zięba “Ukryte terapie” cz. I

3 komentarze

 • jhaca Marzec 29, 2017jako12:47 pm

  Ave
  do tego dodam, że najlepszy sposób na białe i zdrowe zęby to skórka banana, używana zresztą przez większość plemion pierwotnych, zresztą nie tylko do czyszczenia zebów.

  • lobowilk Marzec 29, 2017jako3:46 pm

   Dziękujemy za pozytywną opinię oraz za dodatkowe informacje w tym temacie.

  • Wojt Luty 8, 2018jako7:05 pm

   w jaki sposób ta skórka jest wykorzystywana, co z nią się robi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.